HOLANDIA

Holandia – okolice Hellevoetsluis- łowisko Haringvliet- część rozległej delty rzek : Ren i Moza uchodzących do Morza Północnego. Dlaczego tak bardzo upodobałem sobie Holandię i wracam tam kiedy tylko mogę? Powód jest bardzo prosty holenderskie łowiska są jednymi z najlepszych w Europie, a także słyną z największej obfitości pod względem ilości ryb. Wody holenderskie pełne […]

Holandia – okolice Hellevoetsluis- łowisko Haringvliet- część rozległej delty rzek : Ren i Moza uchodzących do Morza Północnego.

Dlaczego tak bardzo upodobałem sobie Holandię i wracam tam kiedy tylko mogę? Powód jest bardzo prosty holenderskie łowiska są jednymi z najlepszych w Europie, a także słyną z największej obfitości pod względem ilości ryb.

Wody holenderskie pełne są ryb o niesamowitych rozmiarach. Okoń mierzący ponad 50 cm nikogo tutaj nie dziwi ….

Wyprawy wędkarskie do Holandii to sama przyjemność. Wszystko dostosowane jest do nowoczesnego wędkarstwa, od zakwaterowania do mariny.

Jeżeli szukasz spokoju i ciszy oraz możliwości gwarantowanego sukcesu wędkarskiego, to właśnie te łowiska są dla Ciebie. Jedynym mankamentem może być wiatr, który jest tu normą i może utrudnić wędkowanie, jednak zapalony pasjonat i to zniesie 🙂 , ale właśnie to jest Holandia .

 

 

Zapraszam Tomasz Kurnik 🙂