Holandia

Holandia – okolice Hellevoetsluis- łowisko Haringvliet- część rozległej delty rzek : Ren i Moza uchodzących do Morza Północnego – Dlaczego tak bardzo upodobałem sobie Holandię i wracam tam kiedy tylko mogę? Powód jest bardzo prosty holenderskie łowiska są jednymi z najlepszych w Europie, a także słyną z największej obfitości pod względem ilości ryb. Wody holenderskie […]

Holandia – okolice Hellevoetsluis- łowisko Haringvliet- część rozległej delty rzek : Ren i Moza uchodzących do Morza Północnego – Dlaczego tak bardzo upodobałem sobie Holandię i wracam tam kiedy tylko mogę? Powód jest bardzo prosty holenderskie łowiska są jednymi z najlepszych w Europie, a także słyną z największej obfitości pod względem ilości ryb.

Wody holenderskie pełne są ryb o niesamowitych rozmiarach. Okoń mierzący ponad 50 cm nikogo tutaj nie dziwi ….

 

 

Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt definitywnego zakazu zabijania złowionych gatunków- catach & release . Wyprawy wędkarskie do Holandii to sama przyjemność wszystko dostosowane jest do nowoczesnego wędkarstwa od zakwaterowania do mariny.

 

Jeżeli szukasz spokoju i ciszy oraz możliwości gwarantowanego sukcesu wędkarskiego, to właśnie te łowiska są dla Ciebie. Jedynym mankamentem może być wiatr, który jest tu normą i może utrudnić wędkowanie jednak zapalony pasjonat i to zniesie 🙂 , ale właśnie to jest Holandia .

 

 

Zapraszam Tomasz Kurnik 🙂