hdhdhdhdhdhd Garmin Fishing Series 20015

Miałem przyjemność być i sędziować.

asasas                                  SONY DSC

Podczas tegorocznej majówki na jeziorze Dadaj odbyły się największe zawody wędkarskie w Polsce. O ich randze stanowiły nie tylko nagrody ale przede wszystkim zaproszeni zawodnicy oraz goście specjalni. Część oficjalną poprowadził znany aktor Robert Czebotar.

W Polsce od wielu lat nie było tak zacnej imprezy wędkarskiej. Cała impreza odbywała się w konwencji Catch & Release.

mnbvcz                                                DSC01344

Zawody odbywały się przez dwa dni – w pierwszym dniu największą rybą był szczupak mierzący 104 cm a w drugim 92 cm co pokazuje jaki potencjał ma jezioro Dadaj, które nie bez powodu zostało wybrane przez firmę Garmin.

kakakaakak                                    hdhdhdhdhdhd

Wszyscy zaproszeni goście byli zakwaterowani w hotelu Star Dadaj, gdzie organizator zadbał o wszelkie dogodności ekip startujących. Warto dodać, że hotel leży nad samym brzegiem jeziora w bardzo malowniczym zakątku.

SONY DSC                                 vbvb

pokml                                DSC01308

Były to zawody teamowe jednak kilka osób zostało dodatkowo nagrodzonych za złowienie największych ryb. Całość startów odbyła się w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Gośćmi specjalnymi byli wędkarze z konkurencyjnego teamu Crazy Fishermen.

 

DSC00968

Pula nagród ufundowanych przez firmę Garmin wyniosła ponad 70 tyś zł. W sumie w zawodach brały udział 82 drużyny. Nagrodzonych zostało 10 zespołów. Dodatkowo organizator nagrodził dwie drużyny za hart ducha. Jedna z drużyn podczas pierwszego dnia wpadła do wody wraz z całym sprzętem. Udało się wszystko opanować, odzyskać sprzęt i dokończyć pierwszą turę. Druga nagrodzona drużyna znalazła sieci kłusownicze, powiadomiła o tym służby i zajęła się oczyszczaniem tej sieci z ryb.

dswwes                                  jsjsj

ewaqqqqqq                                kkkjjhg

Wszyscy uczestnicy zadeklarowali przybycie w przyszłym roku na kolejną edycję Garmin Fishing Series!

SONY DSC

SONY DSC                                      DSC01213

Jestem bardzo szczęśliwy że pierwszy cykl tych zawodów wygrali znakomici wędkarze byli członkowie klubu Robinson Team, z którymi wygrywałem największe imprezy wędkarskie w naszym kraju. Jeszcze raz wielkie GRATULACJE !!!

nnnnn

Końcowe wyniki zawodów :

WYNIKI ZAWODOW SPINNINGOWYCH PAR

Pozdrawiam Tomasz Kurnik DSC00726